Hakkımda


Saç Kesimi ve Bakım Sanatı "Hair Design By Tarkan Akkaya"ile Mükemmellik Kazanıyor.'

Hair Design By Tarkan Akkaya"da bulunan Kérastase Saç Bakım Enstitüsü, saçlarına özen gösteren bayanlar için özel seçenekler sunuyor. Saç bakımında dünyanın önde gelen markalarından biri olan Kérastase'ı tercih eden bayanlar, "Hair Design By Tarkan Akkaya'nın ayrıcalıklı atmosferinde saçları için yoğun bakım kürlerini uygulatıyorlar.

Böylece bayanlar, kişiye özel saç bakım servisi için hazırlanmış muhteşem çekici bir alanda saç bakımındaki uzmanlığı deneyimleme şansına sahip olabiliyorlar. Yumuşak ve yuvarlak hatlar ile beyaz ve krem renklerin yarattığı konfor hissi saflığı ve huzuru çağrıştıran bir "Güzellik Salonu" imajı çiziyor.

Şık dekorasyonu, kaliteli müşteri hizmetiyle bayanlar için vazgeçilmez adreslerden biri haline gelen "Murat Güzellik Salonları'nın sahibi Akkaya, ünlü yabancı markalarla uzun yıllar çalışmış bir profesyonel. Deneyimlerini ve bilgi birikimini yeteneğiyle buluşturarak uzmanlık alanını en iyi şekilde hayata geçiriyor. Böylelikle, saç bakım sanatı doruğa ulaşmış oluyor.

Saç, makyaj ve kişisel bakım hizmetleri veren "Hair Design By Tarkan Akkaya", yenilikçi uygulamalarıyla en son trendleri hayata geçiriyor. Yoğun geçen bir günden sonra keyifli bir mola verip, kendinizi rahatlığa bırakarak sıkıntılardan arınmak için gözlerinizi kapatıp, saçlarınızdan başlayan güzelliğin tüm ruhunuza yayıldığını hissedeceksiniz.

Bu eşsiz bakım deneyiminden siz de faydalanmak istiyorsanız mutlaka "Murat Güzellik Salonları'na, Tarkan Akkaya"ya uğrayın.