Modeller

Super User tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma Tarkan Akkaya

Eğer ki bir kadın saç modelini değiştirmeye karar vermişse, Coco Avant Chanel'in de dediği gibi; “Saçını kestiren bir kadın hayatını değiştirmek üzeredir.” Toplumdaki genel algıya baktığımızda bir kadın saçını değiştiriyorsa mutsuzdur, hayatında değişiklik istiyordur gibi bir tabu olsada, işte işler her zaman öyle yürümüyor! :) Yani bir kadın kendini güçsüz ya da mutsuz hissettiği için değil, sırf güçlü ve mutlu olduğu için de saçını değiştirir.

Bazen saç modelimizi değiştirmeye karar vermek uzun ve zorlu bir süreç olabilir. Köklü bir değişiklik yapmak tabi ki her zaman zor olandır fakat asıl modelmizin üzerinde de küçük, minik değişikliklere de gitmek isteyebiliriz. Her iki ihtimalde de bol bol model bakarak, stilimizi ve asıl bizi en iyi şekilde yasıtabilecek olan modeli, rengi sanki kendi yüzümüz gibi hayal edersek daha doğru karar alabiliriz. Çoğu zaman başkalarında beğendiğimiz saç modelleri bize uymayabilir, başkasında güzel duran saç modeli, bizde de güzel duracak diye birşey yok.

Ten rengimiz, yüz biçimimiz, formumuz ve yüz orantımıza uygun bir saç modeli ile yapılacak bir değişiklikle hayatınıza da değiştirmeye başlayabilirsiniz

En Moda Saç Modelleri

En moda saç modellerine baktığımızda ise yok yok. Değişmez trend at kuyrukları, dağınık görünümlü saçlar, örgüler, kahküller, çeşit çeşit topuzlar, gösterişli taçlar, bukleler, yandan ayrılarak ıslak bir görünüm verilerek yapılan saçlar. Modeller saymakla bitmez.

Uzun saçlarınız varsa ve bir türlü istediğiniz gibi bir model veremiyorsanız, su dalgası ya da kıvırcık saç modelleri tam size göre. Bu saç modeli, sizin hem canlı, hem de doğal bir görünüm yakalamanızı sağlar.Saçımla başımla uğraşmak istemiyorum, tarak kullanmam, kolay şekle girsin yeter diyorsanız da; kısa, hafif dalgalı saç modellerini öneririz. Eğer saç modeliniz düz ise duştan çıktığınızda köpük kullanabilirsiniz, böylelikle hacimli ve en moda, şık saçlara sahip olursunuz.

Unutmadan, sakın 'Kısa saç modeli bana yakışmaz ki!' demeyin, yüz hatlarınıza uygun yaptıracağınız doğru bir kesimle kısa saçın yakışmayacağı kimse yoktur! ;)

Eğer siz de minik, ufak değişiklikler düşünüyorsanız ya da yeni bir saç modeli istiyorsanız, işte son zamanların en moda 100 saç modelini sizler için seçtik. İşte EN MODA SAÇ MODELLERİ...