Gelin Koçluğu

Aktif .

 

Bir gelinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek…

MGS Kuaför hayatının en özel gününe hazırlanan gelin adaylarının kusursuz görünmesine yardımcı olmak için gelin koçluğu hizmeti veriyor.  Bir kuaför bünyesinde ilk kez gelin koçluğu hizmetini başlatan Tarkan Akkaya gelin adaylarının isteklerini belirleyerek düğün günü kendilerini bir prenses gibi hissetmelerini sağlıyor.

Salonlarında verdiği A plus hizmet kalitesiyle ve yaratıcı uygulamalarıyla kadınların güzelliğine güzellik katan MGS Kuaför’ gelin koçluğu ile evlilik hazırlığı yapanların heyecanına ortak oluyor. Gelin koçluğu yapan Tarkan Akkaya, “bir gelini anlamak”tan yola çıkarak başlattığı hizmette gelin adayını düğüne en iyi şekilde hazırlamak için süreçteki her detayı planlıyor. Gelin saçını MGS Kuaför’de yaptıran gelin adaylarına koçluk hizmeti ücretsiz olarak veriliyor.

2005 yılından beri yöneticisi olduğu MGS Kuaför bünyesinde gelin koçluğu yapan Tarkan Akkaya Durmaz, 2011 yılında evlendikten sonra gelin koçluğu yapmaya başladı.Her şeyin kusursuz olması için onlar adına en ince detayı bile düşünüp, planlayacak bir rehbere ihtiyaçları var. Hazırlık süreci, gelin saçı ve makyajı nasıl olacak, hayal ettiği gibi görünecek mi, zamanında kuaförden çıkabilecek mi, hangi makyaj malzemeleri kullanılacak gibi soruların cevaplanması ile başlıyor. Tarkan Akkaya amacının, bu anı daha önce yaşamış biri olarak gelin adaylarının en özel günün keyfini çıkarmasına yardımcı olmak olduğu söylüyor. Düğün öncesi gelin adayı ile yapılan görüşmelerde istekleri, hayalindeki saç modeli ve makyaj stili öğrenilip bunların yapılmasını uygun olup olmayacağı belirleniyor. Sonrasında ise gelinlik modeline, damatla olun boy uyumuna, düğün yeri konseptine, cilt tipine göre saç ve makyaj belirleniyor. Konusunda uzman profesyonel MGS Kuaför ekibi de gelinin kendini prenses gibi hissetmesini sağlayacak saç ve makyaj uygulamasını gerçekleştiriyor.

MGS Kuaför; Merter, Beylikdüzü/Semerkand Alışveriş ve Yaşam Merkezi, MGS uzman ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve devamlılık ilkeleri doğrultusunda 

MGS Kuaför. Merter / Beylikdüzü.

İşte En Trent , moda Gelin Şaçı Modelleri